close
تبلیغات در اینترنت
انشا ایران

انشا

جدید ترین مطالب
بخش بایگانی

انشا درباره ایران با ریز موضوع مشاهیر ایران

انشا درباره ایران با ریز موضوع مشاهیر ایران

انشا درباره ایران با ریز موضوع پایه هفتمکشور ایران مهد انسان های برجسته تاریخ جهان است که هر کدام تاثیر زیادی بر مردم ایران و یا حتی بر مردم جهان داشته اند . 

در زمینه شعر و ادبیات کشور ایران مهد شاعران برجسته ای است که آوازه جهانی دارند . از مشهور ترین شاعرانی ایرانی می توان خواجه عبدالله انصاری ، رودکی ، بابا طاهر عریان ، خیام ، فخر الدین اسدی گرگانی ، فردوسی ، خاقانی ، سنایی ، نظامی گنجوی ، سعدی ، حافظ ، مولوی ، امیر خسرو دهلوی ، عبید زاکانی ، محتشم کاشانی ، وحشی بافُقی ، صائب تبریزی ، بیدل دهلوی ، هاتف اصفهانی ، قاآنی شیرازی ، پروین اعتصامی ، محمد حسین بهجت ، قیصر امین پور ، محمد تقی بهار ، سهراب سپهری و ... را نام برد . 


ادامه مطلب

انشا درباره ایران با ریز موضوع مشاغل 

انشا درباره ایران با ریز موضوع مشاغل

انشا ایران پایه هفتم مقدمه :

مردمان سرزمین ایران از راه های مختلفی امرار معاش می کنند . برخی از مردم در شهرهای بزرگ و برخی از مردم در روستاها زندگی می کنند و به کارهای مشابه یا مختلفی مشغول هستند و کسب درآمد می کنند . 

برخی از مشاغل موجود در روستاها با مشاغل موجود در شهرها یکسان هستند که به عنوان نمونه می توان شغل های نانوایی ، میوه فروشی و پیرایشگری و ... را نام برد .

ادامه مطلب

انشا ایران


انشا در مورد ایران کلاس هفتم


انشا در مورد ایران کلاس هفتمما مردمان سرزمین ایران اسلامی با شنیدن نام ایران باید به ایرانی بودنمان و گذشته دیرینه و درخشان خود ببالیم . 


سرزمین ایران در گذشته شامل شهرها و کشورهای زیادی بوده است که از سمت شرق از هند و از غرب تا مصر پهناوری ایران ادامه داشته است ولی امروزه آن ها از ایران جدا شده اند که شاید دلیل آن بی فکری و بی کفایتی پادشاهان آن دوره باشد . ادامه مطلب

انشا ایران

دوشنبه 30 مهر 1397
انشا ایرانانشا ایران
من در ایران زندگی می کنم ، ایران کشوری زیبا و بزرگ است . بسیاری از دانشمندان ، هنرمندان ، نویسندگان ، شاعران و… بزرگی که سهمی داشتند ایرانی هستند .


ادامه مطلب

انشا در مورد ایران

دوشنبه 30 مهر 1397


 کتاب مهارت های نوشتاری پایه هفتم درس 4 صفحه 52 با موضوع انشا ایران


انشا با موضوع ایران


 ایران سرزمین  من است که در آن  به دنیا امده ام و زندگی میک نم و در نهایت  در آن می میرم  . ایران برچم مقدس خود را دارد  با سه رنگ و مفاهیم خاص خود . رنگ سفید  به معنای صلح و دوستی  و رنگ قرمز به معنای خون شهیدان و رنگ سبز  به معنای سرسبزی است  و  کلمه( الله) در وسط آن به معنای خداو مسلمان بودن  مردمان ایران  و رضایت خداوند  را  راه خود  دانست 

ادامه مطلب