مرجع دانلود انشا پایه هفتم, هشتم,نهم

موضوعات

کسب درآمد آسان از اینترنت

پرداخت به ازای کلیک چیست؟

پرداخت به ازای کلیک (Paid To Click) به معنی اینکه شما بابت هر کلیک مبلغی را دریافت می کنید! پس کلیک های شما ارزشمند هستند. آنها را هدر ندهید!
روش پرداخت به ازای کلیک یک روش آسان برای کسب درآمد است که در این روش شما نیازی به هیچ سرمایه اولیه ای ندارید و ابزار مورد نیاز شما اینترنت است.

معرفی سایت فیس نما :
سایت فیس نما یکی از سایت های بسیار معروف ایرانی است که تمام کاربران اینترنت بدون نیاز به مهارت خاصی و فقط با داشتن یک خط اینترنتی می توانند از آن به راحتی درآمد کسب کنند .

با عضویت در این سایت و صرف تنها ۵ دقیقه وقت در روز می توانید درآمد ماهیانه داشته باشید .

برای ثبت نام در سایت فیس نما ابتدا روی لینک زیر کلیک کنید تا به صفحه ی ثبت نام هدایت شوید :

https://goo.gl/mwFF6q

سپس طبق تصویر زیر موارد خواسته شده در فرم را پر کنید و در آخر روی ادامه کلیک کنید تا وارد سایت فیس نما شوید : (برای بزرگنمایی روی عکس کلیک کنید )

 

برای شروع کسب درآمد ، نشانگر ماوس را روی لینک تبلیغات کلیکی نگه دارید (کلیک نکنید ) سپس از منویی که باز می شود روی لینک مشاهده و کسب درآمد کلیک کنید . مانند تصویر زیر :

 

با انجام مراحل بالا به صفحه ی جدیدی هدایت می شوید . در قسمت وسط صفحه یک لینک سبز رنگ به نام بازدید خودکار وجود دارد ، با یکبار کلیک کردن روی این لینک ، بازدید به طور خودکار شروع شده و همزمان درآمد شما افزایش می یابد . مانند شکل زیر :

نکاتی برای کسب درآمد از فیس نما :
۱- بازدید را می توان با کلیک روی بنرها به صورت تک به تک انجام داد و یا با کلیک روی لینک بازدید خودکار در وقت صرفه جویی کرد .

۲- برای کاهش هزینه اینترنت در هنگام مشاهده تبلیغات ، نمایش عکس را در مرورگر خود غیر فعال نمایید . (آموزش در اینترنت موجود می باشد )

۳- تبلیغ ها در ساعت ۲۴ هر روز ریست می شوند و شما می توانید هر تبلیغ را در ۲۴ ساعت یکبار مشاهده نمایید .

۴- ممکن است در طول روز تبلیغ یا تبلیغاتی به سایت اضافه شود ، بنابراین برای درآمد بیشتر می توانید روزانه چند مرتبه به سایت مراجعه کنید .

۵- ممکن است به دلیل تمام شدن اعتبار تبلیغ های موجود در سایت ، قبل از اینکه شما روی آن تبلیغ کلیک کنید ، مشاهده تبلیغ برای شما غیر فعال شود ، بنابراین بهتر است در ابتدای روز به سایت مراجعه کنید .

۶- حداقل مبلغ درآمد برای برداشت مبلغ ۱۰ هزار تومان می باشد . بنده به محض رسیدن به این مبلغ درخواست واریز ارسال کردم و به سرعت این مبلغ به حساب بانکی بنده واریز شد . (به غیر از جمعه هر روز درآمدها واریز می شوند ) :

عکس بالا  درآمد واریز شده بنده را نشان می دهد میزان درآمد واریز شده بقیه کاربران را می توانید هر روز در سایت مشاهده کنید  :

 

برای شروع کسب درآمد روی لینک زیر کلیک کنید :

https://goo.gl/mwFF6q

 

اگر سوالی یا مشکلی داشتید از قسمت نظرات این مطلب برای من ارسال کنید تا جواب بدهم .

تاریخ ارسال : ۴م مهر ۱۳۹۶
بازدید : 1481 بازدید
نظرات کاربران

انشا

اخبار انشاء