مرجع دانلود انشا پایه هفتم, هشتم,نهم

موضوعات

انشا کفش

انشا کفش

انشا کفش

کتاب مهارت های نوشتاری پایه هفتم درس ۵ صفحه ۶۳ با موضوع  انشا کفش

 

بند مقدمه :
انسان های برای اینکه راحت تر زندگی کنند ، طبیعت را مهار کرده اند . آن ها از طبیعت ابزار ساخته اند و آن ها را به خدمت درآورده اند . یکی از این ابزارها کفش است .

 

بند بدنه :
جمله موضوع :
شاید کفش ها قدمتی برابر با قدمت زندگی انسان ها بر روی کره زمین دارند . کفش ها چگونه ساخته شدند ؟ اولین کفش را چه کسی درست کرد ؟ معلوم نیست ، اما هر چه که هست ، کفش یکی از مهم ترین و اساسی ترین دست آوردهای انسان بود .

بند کامل کننده :
امروزه انسان ها کفش ها را با مدل ها ، رنگ ها و اندازه های مختلفی تولید می کنند و بر اساس شرایط کاری و زندگی از نوع مخصوصی از آنها استفاده می کنند . استفاده از کفش در زندگی برای راحتی انسان ها است ، اما گاهی کفش ها نه تنها باعث راحتی و آسایش نمی شوند ، بلکه باعث عذاب و ناراحتی می شوند .

بند نتیجه :
شاید کمتر به اهمیت کفش ها فکر کنیم . کفش ها در زندگی انسان ها بسیار اهمیت دارند . آنها محافظ پاها و قلب دوم انسان ها هستند . گذشته از وظیفه حفاظت ، باعث سالم ماندن اسکلت بدن نیز می شوند . پس باید در انتخاب کفش دقت کنیم .

 

انشاهای مرتبط با انشا کفش :
انشا درباره کفش

انشا از زبان کفش

 


انشا کفش,انشا درباره کفش,انشا با موضوع کفش,انشا ادبی درباره کفش,انشا درباره کفش کلاس هفتم,انشا در مورد کفش با مقدمه,انشا کفش با رعایت ساختمان بند,انشا درباره کفش کلاس هشتم,انشا با موضوع کفش کلاس هفتم,انشا ادبی در مورد کفش , انشا کفش هفتم , موضوع انشا کفش ,  انشا کفش,انشا درباره کفش,انشا با موضوع کفش,انشا ادبی درباره کفش,انشا درباره کفش کلاس هفتم,انشا در مورد کفش با مقدمه,انشا کفش با رعایت ساختمان بند,انشا درباره کفش کلاس هشتم,انشا با موضوع کفش کلاس هفتم,انشا ادبی در مورد کفش , انشا کفش هفتم , موضوع انشا کفش , 

تاریخ ارسال : ۲۵م فروردین ۱۳۹۷
بازدید : 644 بازدید
نظرات کاربران
محمدمهدی قاسمی
۱۳۹۷/۴/۱۲ - در ۱:۱۴ ب.ظ

مدیر محترم چرا اینقدر پاپ آپ میزنی؟
کشتی مارو
به خدا با این کارا کاربر ها راضی نیستند و سایتت رو ترک میکنند

انشا

اخبار انشاء