مرجع دانلود انشا پایه هفتم, هشتم,نهم

موضوعات

انشا نیروی انتظامی

انشا نیروی انتظامی

 

انشا نیروی انتظامی

انشای ازاد-نیروی انتظامی

مقدمه:سرمایه های ملی یعنی همین مردمی که با جان و خون خود برای دفاع از وطن و کشورخود ثابت قدم بوده و همیشه با استقامت دربرابر دشمنان مانع از پیشروی آن ها شده اند و می شوند.

 

افرادی انتخاب شده با تمرینات فشرده و سخت که با امادگی فردی و گروهی ، آنها را برای جلوگیری از حملات دشمن و دفاع از خود اماده کرده اند تا با ایفای وظیفه ی خود ازجان و مال مردم کشورشان محافظت کنند و در برابر سختی ها اعم از گرما و سرما و شهید شدن دوستان و هم رمزمان و مجروح و زخمی شدن خودایستادگی می کنند و همواره جان خود را به خطرمی اندازنند و دزدان و قاتلان و خلافکاران را دستگیرمی کنند تازندگی ما درارامش و بدون خطر گذرانده شود و سر راحت برروی بالش بگذاریم چون افراد پلیس همیشه مراقب ما هستند تا کشور درنظم و قانون باقی بماند وکسی قانون را زیر پا نگذارد.

 

حتی نمی توان روزی راتصور کرد که دنیا و جهان بدون پلیس و ماموران قانون باشد زیراکه دران صورت در دنیا اشفتگی و هرج و مرج بوجود می اید.

 

نتیجه گیری:همیشه به نیرویه انتظامی احترام بگذاریم و همیشه توصیه های ان ها را اجرا کنیم زیرا که جهان خودمان زیباتر و قانونمند می شود و حق هیچ مظلومی خورده نمی شود.

 

 

 نظر شما در مورد این انشا چی هست ؟ نظر بزارید

این انشا اختصاصی بوده و کپی کردن بدون ذکر منبع در سایت های دیگر پیگرد قانونی دارد.

تاریخ ارسال : ۱۲م دی ۱۳۹۶
بازدید : 640 بازدید
نظرات کاربران

انشا

اخبار انشاء