مرجع دانلود انشا پایه هفتم, هشتم,نهم

موضوعات

انشا در مورد حیاط مدرسه

پایه ی هفتم-درس اول-صفحه ی ۲۰-حیاط مدرسه

انشا با موضوع حیاط مدرسه

مقدمه:درزندگی ما ادم ها مکان هایی بسیار جذابی هستندکه هیچوقت از خاطرات ما فراموش نمی شوند وتا ابدبایادوخاطران حس خوب وحال خوبی به ما دست می دهدمانند حیاط مدرسه.

متن انشا:

حیاط مدرسه مکانی است که ما دران بازی  کردیم …. درس خواندیم … افتادیم, نشستیم …گریه کردیم .. خندیدیم .. دوست های جدید پیدا کردیم ..گاهی قهر کردیم ..گاهی دعوا کردیم .

حیاط مدرسه مانند خود مدرسه شامل خانه دوم ما است که اتفاق های شیرین و تلخ زیادی را در ان تجربه کردیم  حیاط مدرسه ما مانند همه مدرسه ها دارای شیر اب خوری و زمین فوتبال و والیبال است و درختچه ها و درخت های زیبایی دارد که ما همراه با دوستان مان همیشه در زیر سایه های ان دور هم می نشینیم  و لحظات  زیبای کودکی و نوجوانی و جوانی خود را  رقم می زنیم .

روز اول مدرسه راهیچکس فراموش نمی کند.لحظه ی اول باوارد شدن به مدرسه اولین منظره ی قابل روئیت حیاط مدرسه است که با دیدن ان منظره ی زیبا شوق وذوق امدن مدرسه بیشترمی شودتا همراه با دوستان جدید در حیاط مدرسه بازی های جدیدی را نیز تجربه کنیم.

نتیجه گیری:نتیجه می گیریم که همیشه از حیاط مدرسه ی خود واز منظره و وسایل تفریحی ان مراقبت کنیم تا برای دانش اموزان جدیدی که وارد مدرسه می شوند نیز خاطرات شیرینی مانند خاطرات ما ثبت و در یادها همیشگی شود.

نظر شما در مورد این انشا چی هست ؟ نظر بزارید

این انشا اختصاصی بوده و کپی برداری بدون ذکر منبع در سایت های شما پیگرد قانونی دارد

تاریخ ارسال : ۵م مهر ۱۳۹۶
بازدید : 11261 بازدید
نظرات کاربران
ناشناس
۱۳۹۶/۷/۲۸ - در ۲:۰۵ ب.ظ

سلام زیبا بود ولی اشکالات جزئی داشت❤

javad
۱۳۹۶/۸/۹ - در ۵:۴۱ ب.ظ

بسیار عالی بود. ولی بعضی کلمه ها اشکال داشتند.

۱۳۹۶/۸/۱۵ - در ۳:۱۶ ب.ظ

به نظرم خیلی ساده بود

۱۳۹۶/۸/۲۳ - در ۳:۲۳ ب.ظ

نتیجه گیری افتضاح بود

۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - در ۹:۲۲ ب.ظ

نباید تو نتیجه بگیم نتیجه میگیریم !

انیتا
۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - در ۵:۳۹ ب.ظ

خیلی زیبا بود
ولی نتیجه گبری خوبی نداشت

میترا
۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - در ۶:۱۸ ب.ظ

این متن، نیاز به ادیت(ویرایش) دارد؛ هم از نظر املاء و هم از نظر جمله سازی. نسلی که مطالعه نکند، سر کلاس حاضر نشود و درس هم نخواند….

انشا

اخبار انشاء